Американські ЗМІ пророкують Зубкову "Газпром"


Американські ЗМІ пророкують Зубкову "Газпром"

Колишній прем'єр-міністр Росії Віктор Зубков стане головою ради директорів "Газпрому". Про це повідомляє американська газета The Wall Street Journal з посиланням на слова голови правління газової монополії Олексія Міллера.

За даними видання, Міллер заявив про це у Великобританії. Він також додав, що призначення відбудеться протягом місяця.

Коли стало відомо, що колишній президент Володимир Путін очолить уряд, російські ЗМІ припускали, що Віктор Зубков перейде в "Газпром". Це побічно підтверджувалося тим, що Зубков увійшов у список кандидатів у раду директорів компанії.

Однак у середині березня стало відомо, що колишній прем'єр-міністр увійшов в уряд, ставши першим віце-прем'єром. Втім, ця посада не може перешкодити Зубкову очолити "Газпром".

Раніше головою ради директорів газової монополії був Дмитро Медведєв. Він змушений був залишити цю посаду, ставши президентом Росії. Місце Медведєва тимчасово зайняв Олексій Міллер.

"Газпром" - найбільша російська компанія. За капіталізацією вона посідає третє місце у світі, поступаючись тільки американській ExxonMobil і китайській PetroChina. Контрольний пакет акцій компанії належить державі

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Газпром
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua