Продан прогнозує інтеграцію об'єднаної енергосистеми України в UCTE в 2012


Продан прогнозує інтеграцію об'єднаної енергосистеми України в UCTE в 2012

Міністр палива й енергетики Юрій Продан прогнозує інтеграцію об'єднаної енергосистеми України в Об'єднану європейську енергосистему (UCTE, Union for the Coordination of Transmission of Electricity) в 2012 році.

"Ми поставили собі таку стратегічну мету: 2012 рік - Євро-2012 в Україні, 2012 рік - українська енергосистема працює разом з європейською", - сказав він.

Продан нагадав, що тепер працює проектна група, що повинна опрацювати паспорт приєднання, де чітко розроблено всі заходи щодо адаптації української ОЕС до європейської енергосистеми.

Міністр також підкреслив, що в планах з реконструкції й модернізації українських енергооб'єктів уже передбачено параметри їхнього функціонування, що відповідають європейським.

Україна планує вступити в UCTE разом з Молдовою.

Як повідомляло агентство, з липня 2002 Бурштинська ТЕС і частина західної енергосистеми України року працюють у паралельному режимі з UCTE.

Європейський Союз допускає приєднання України до Об'єднаної європейської енергосистеми у разі дотримання Україною ядерної безпеки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua