"Газ України" масово відключає газ боржникам


"Газ України" масово відключає газ боржникам

Дочірня компанія "Газ України", що є структурним підрозділом НАК "Нафтогаз України", доручила облгазам припинити газопостачання 21-го підприємства теплокомуненерго. Про це повідомляє прес-служба "Газу України".

За її інформацією, рішення прийнято через незадовільні розрахунки теплових підприємств перед компанією за газ, спожитий з початку опалювального сезону 2007 - 2008 років. Загальна сума заборгованості перед "Газом України" підприємств ТКЕ за спожитий природний газ перевищує 2,084 млрд.грн., а рівень оплати становить 67% (станом на 14 травня 2008 року).

Найбільшими боржниками серед зазначених підприємств комунальної теплоенергетики є "Донецькміськтепломережа" (заборгованість - 100,4 млн.грн., розрахунки - 66%), Запорізький концерн "Міські теплові мережі" (82,8 млн.грн., 70%), "Кримтеплоенерго" (66,2 млн.грн., 60%), "Макіївтепломережа" (42,7 млн.грн., 42 %), "Лисичанськтепломережа" (17,3 млн.грн., 51%), "ТЕЦ-3" (місто Харків, 16,9 млн.грн., 47%).

У компанії відзначають, що газопостачання підприємств ТКЕ для виробництва гарячої води буде відновлено після погашення заборгованості за спожитий газ. У випадку непроведення до 1 червня 2008 року повних розрахунків за газ, спожитий протягом опалювального сезону, "Газ України" не буде укладати договори з підприємствами-боржниками на постачання природного газу на наступний період. Відповідно, підприємства ТКЕ-боржники будуть повністю відключені від газопостачання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua