Голова ЛУКОЙЛ вважає адекватною ціну бензину в РФ на рівні 1 дол. за літр


Голова ЛУКОЙЛ вважає адекватною ціну бензину в РФ на рівні 1 дол. за літр

Президент НК "ЛУКОЙЛ" Вагіт Алекперов вважає ціну на бензин, що склалася в районі $1 за літр, адекватною для російського ринку.

"Сьогодні на ринку нафтопродуктів немає монополістів. Це ринок, що регулюється антимонопольним законодавством і повністю транспарентний. Ціна на ньому прив'язана до міжнародного ринку", - пояснив він в інтерв'ю журналу SmartMoney.

При цьому він не виключив можливість дефіциту палива в столиці. "Людина витрачає більше палива, щоб добратися до заправної станції. Незабаром ми будемо змушені всі заправні комплекси прибрати за межі Москви. Тому що така вартість землі", - сказав Алекперов.

За його словами, фактично нову заправку на московському ринку побудувати неможливо. "Це астрономічна ціна, що не окупиться ніколи. На цій землі можна побудувати 15-поверховий будинок. Уряду вигідніше будувати житло, ніж заправні комплекси. Хоча я вважаю, що Москва сьогодні вже підійшла впритул до того, щоб змінити нормативи", - додав він.

"Ми провели перший експеримент: на Олімпійському проспекті зробили убудовану заправку. Але сьогодні нормативи нашої країни не дозволяють нам будувати тротуарні заправки і заправки, убудовані в житлові будинки. У Європі вони працюють. Що, у Парижі чи Англії гірші стандарти, ніж у нас? Сьогоднішні технології не допускають загоряння. Люди курять на заправках", - пояснив президент НК.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua