Нафтогаз вимагає терміново підвищити ціни на газ для населення


Нафтогаз вимагає терміново підвищити ціни на газ для населення

НАК Нафтогаз України заявляє, що відстрочка підвищення роздрібних цін на природний газ для населення приведе до недоодержання компанією 95,8 млн гривень на місяць. Про це говориться в листі НАК Нафтогаз України на адресу Мінпаливенерго, Мінекономіки, Мінфіну і Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ).

"Неприйняття рішення щодо встановлення з 1 травня 2008 року нових рівнів роздрібних цін на природний газ для населення ставить під загрозу можливість НАК Нафтогаз України забезпечити збалансованість показників фінансового плану, оскільки запізнення зі строками впровадження нових рівнів цін на один місяць приведе до недоодержання компанією цього року 95,8 млн грн від реалізації природного газу для населення", - сказано в документі.

Разом з тим, компанія відзначає, що забезпечення цінової стабільності в державі сьогодні, безумовно, є необхідним заходом. У той же час об'єктивна необхідність здійснення фінансового оздоровлення НАК Нафтогаз як запоруки постійного функціонування нафтогазової галузі неможлива без своєчасного підвищення цін на природний газ.

Також у своєму листі НАК просить Мінпаливенерго, Мінекономіки, Мінфін і НКРЕ вжити невідкладних заходів для підвищення рівнів роздрібних цін на природний газ для населення.

Раніше повідомлялося про те, що рішення про підвищення ціни на газ для населення може бути прийнято 8 травня на засіданні НКРЕ.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів рекомендував Національній комісії регулювання електроенергетики провести із травня по грудень цього року поетапне підвищення роздрібних цін на газ для населення в межах 3-5% щомісяця залежно від обсягів споживання

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua