Нафта дешевшає на падінні попиту на сировину в країнах, що розвиваються, та зміцненні долара


Нафта дешевшає на падінні попиту на сировину в країнах, що розвиваються, та зміцненні долара

Нафта дешевшає на тлі падіння попиту в країнах, що розвиваються, і зміцненні долара США, повідомило агентство Bloomberg.

Ціна червневих ф'ючерсних контрактів на нафту марки WTI в електронній системі Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) у понеділок на 13:30 МСК становить $125,06 за барель, що на $0,90 нижче від підсумкового котирування п'ятниці. Тим часом ціна контракту 9 травня закрилася під час торгів у Нью-Йорку досягла нового історичного максимуму - $126,27 за барель.

Вартість ф'ючерса на нафту марки Brent на червень на лондонській біржі ICE Futures 12 травня знизилася на $0,95 - до $124,45 за барель.

Імпорт нафти в Китай у квітні скоротився у зв'язку зі збільшенням цін на вуглеводневу сировину. З цієї ж причини сповільнилося економічне зростання в Індії.

Зміцнення курсу долара відносно євро сприяє переорієнтації інвесторів від сировинних товарів на користь інших антиінфляційних інструментів

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua