Світові ціни на нафту встановили новий рекорд


Світові ціни на нафту встановили новий рекорд

Ціни світового ринку на нафту за підсумками торгів 9 травня 2008р. на провідних нафтових біржах значно підвищилися. Офіційні ціни нафтових ф'ючерсів найближчого місяця постачання склали:

у Лондоні на Intercontinental Exchange Futures - IPE Brent Crude - 125,40 (+2,56) дол./бар.; у Нью-Йорку на New York Mercantile Exchange - Light, Sweet Crude Oil - 125,96 (+2,27) дол./бар.

Продажам нафтових ф'ючерсів сприяє інформація про подальше зростання в США запасів сирої нафти.

Відповідно до офіційної інформації Міністерства енергетики країни, запаси сирої нафти збільшилися за минулий тиждень ще на 5,7 млн бар., що перевищило прогноз майже втричі.

За останні три тижні запаси сирої нафти в країні виросли майже на 12 млн бар., що обумовлене високим нафтовим імпортом і зниженням нафтопереробки.

Нагадаємо, що з кінця минулого тижня барель нафти на біржах подорожчав майже на 11 дол. Ціни на нафту чотири рази відновили свої рекордні значення.

Що стосується ціни нафтової "корзини" ОПЕК, то вона другий раз на цьому тижні відновила свій історичний рекорд і вперше перевищила значення 116 дол./бар. За станом на 7 травня ціна "корзини" офіційно склала 116,03 дол./бар. "Корзина" подорожчала за день ще на 1,28 дол./бар., а її ціна на 1,1% перевищила свій попередній історичний рекорд - 114,75 дол./бар., встановлений вдень раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua