Кабмін відбирає у Vаnco право на видобуток української нафти


Кабмін відбирає у Vаnco право на видобуток української нафти

Міністерство охорони навколишнього природного середовища України анулювало спеціальний дозвіл на користування надрами компанії Венко Прикерченська ЛТД. Наказ міністерства датований від 5 квітня 2008 року.

Текст наказу говорить: "Анулювати спеціальний дозвіл на користування надрами від 25 грудня 2007 року № Компанії Венко Прикерченська ЛТД на геологічне вивчення, у т.ч. дослідно-промислову розробку надр із подальшим видобутком нафти та газу, газу природного, конденсату Прикерченської ділянки континентального шельфу Чорного моря".

Нагадаємо, 11 квітня Юлія Тимошенко просила Верховну Раду разом з урядом вжити заходів щодо перегляду угоди про розподіл продукції (УРП) з укладеної між урядом України і Vanсo International.

Vanсo International і Кабінет міністрів України підписали цю УРП тільки в жовтні 2007 року. Після цього Vanсo International відповідно до умов угоди переуступила свої права і зобов'язання по УРП компанії "Венко Прикерченська ЛТД", зареєстрованій на території України для реалізації цього проекту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua