Дубина сподівається за найближчі два місяці розвернути нафтопровід "Одеса-Броди"


Дубина сподівається за найближчі два місяці розвернути нафтопровід "Одеса-Броди"

Нафтопровід "Одеса-Броди" зможе перейти на роботу в аверсному режимі (у напрямку Бродів) до кінця першого півріччя поточного року. Про це на прес-конференції повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина.

"Думаю, питання буде вирішене до кінця першого півріччя" - сказав Дубина.

Голова НАК уточнив, що для зміни маршруту роботи нафтопроводу необхідно замінити нинішню технологічну нафту марки Urals легкою каспійською нафтою. У зв'язку із цим держкомпанія "Укртранснафта" сьогодні веде переговори про закупівлю 485 тис. т такої нафти.

При цьому Дубина не відповів, яким чином буде вирішено питання з компанією ТНК-ВР, що нині качає російську нафту нафтопроводом у напрямку Одеси.

Нагадаємо, на вчорашній зустрічі із главою "Нафтогазу" Олегом Дубиною президент Віктор Ющенко висловився за вирішення питання про перехід нафтопроводу "Одеса - Броди" в аверсний режим до 22-23 травня поточного року.

Раніше про свою готовність надати 5 млн. тонн нафти на рік для транспортування по нафтопроводу "Одеса-Броди" в аверсному режимі заявляв Азербайджан.

Тепер "Одеса-Броди" працює в реверсному режимі та експлуатується компанією ТНК-ВР. В 2007 році по нафтопроводу було протранспортовано 9,1 млн. тонн нафти

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua