Тимошенко: Руйнування газових мереж - результат "безмозкої" приватизації


Тимошенко: Руйнування газових мереж - результат "безмозкої" приватизації

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що руйнування газових мереж стало наслідком "безмозкої" приватизації.

Таку думку Тимошенко висловила на нараді із главами місцевих адміністрацій і керівниками газових організацій.

"Сьогодні ми спостерігаємо абсолютно безмозко проведену приватизацію. Іншого слова я не можу підібрати. Коли держава приватизувала таку функцію, без умов держави, без гідних проектів і програм і безвідповідальності як такої. Взяли те, що впало за хабарі, а інвестувати і планувати роботу потім ніхто не планує, тому що ця власність звалилася безкоштовно і тепер страждає вся країна", - сказала Тимошенко.

За її словами, зараз в Україні повністю знищені системи поставок по локальних мережах, відсутні програми їх модернізації.

"Локальні мережі не мають досить коштів для ремонту і модернізації та створення такої системи безпеки, щоб не відбувалося таких випадків, як у Дніпропетровську, що став стресом для всієї країни. Але після цього стресу нічого не зроблено - жодної програми, ніяких інвестиційних ресурсів. Нічого, це стало уроком для людей, але не для влади", - вважає прем'єр-міністр.

На її думку, технічний стан мереж доведений до такої межі, "колись ми наведемо порядок у системі, або потім будуть такі випадки, коли ми не будемо встигати МНС направляти".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua