Тимошенко: Покажіть мені, де зараз "УкрГаз-Енерго". І це ще не кінець


Тимошенко: Покажіть мені, де зараз "УкрГаз-Енерго". І це ще не кінець

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко впевнена, що керівництво "УкрГаз-Енерго" буде притягнуто до кримінальної відповідальності. Про це вона заявила сьогодні на нараді із главами місцевих адміністрацій і керівниками газових організацій.

"Пам'ятаєте, скільки розповідали, що "УкрГаз-Енерго" буде на внутрішньому ринку України працювати довічно, і що плювали вони на уряд, на прем'єра, на НАК "Нафтогаз України", на Мінпаливенерго? І говорили, що в них є інший "центр керування польотом", перед яким вони звітують, і де вони будуть постійно доїти внутрішній ринок України нескінченно, причому руйнуючи всі системи. Покажіть мені, де зараз "УкрГаз-Енерго", і це ще не кінець. Я впевнена, що за це буде ще й кримінальна відповідальність від першого і до останнього керівника, ким би вони сьогодні не були - депутатами чи просто звільненими людьми", - підкреслила Тимошенко.

Довідка. "УкрГаз-Енерго" - спільне підприємство НАК "Нафтогаз України" і компанії RosUkrEnergo AG (Швейцарія), було створено в лютому 2006 року. Воно було єдиним постачальником природного газу в Україну. "УкрГаз-Енерго" продавало промисловим споживачам України природний газ, що купувався в RosUkrEnergo.

12 березня ц.р. на переговорах у Москві між керівництвом НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром" було підписано рішення про усунення з газового ринку України компанії "УкрГаз-Енерго".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua