Чавес: США відділяють від Венесуели багаті на нафту регіони


Чавес: США відділяють від Венесуели багаті на нафту регіони

Центральне розвідувальне управління США розробило план розколу Венесуели і відділення західних штатів, насамперед багатого нафтою регіону Сулія. Про це заявив у неділю президент Уго Чавес, що також вважає, що за аналогічною схемою США інспірували сепаратистський рух у Болівії.

План американської спецслужби полягає в забезпеченні перемоги опозиції на губернаторських виборах, проведенні референдумів щодо автономії і виходу західних штатів зі складу Венесуели, сказав він у традиційній телепрограмі "Алло, президент".

Чавес вважає, що за аналогічною схемою США інспірували сепаратистський рух у Болівії, де в неділю пройшов референдум щодо широкої автономії департаменту Санта-Крус, на частку якого припадає 30% ВВП і більша частина газової галузі цієї південноамериканської країни.

Президент підкреслив, що спроби Вашингтона спровокувати у Венесуелі "широкомасштабний внутрішній конфлікт" зазнають поразки. Він закликав своїх прихильників до "політичної та ідеологічної єдності", що стане запорукою "зриву планів американської імперії".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua