Україна і Росія відновлять виробництво Руслана


Україна і Росія відновлять виробництво Руслана

Росія та Україна домовилися відновити в третьому кварталі 2008 року виробництво найбільшого у світі комерційного транспортного літака Ан-124-100 Руслан.

Як повідомив прем'єр-міністр РФ Віктор Зубков: "Прийняте конкретне рішення, наприклад, у третьому кварталі поточного року відновити виробництво спільного літака Ан-124 Руслан, що, як ми знаємо, має колосальний попит".

Ан-124 Руслан - унікальний літак, що не має аналогів на світовому ринку за поєднанням вантажопідйомності, дальності польотів і вартості. Це єдина у світі машина, що може підняти в повітря вантаж вагою до 150 тонн.

Літак Ан-124 Руслан був створений у КБ імені Антонова в 1982 році. Його модифікації Ан-124-100 та Ан-124-100М-150 випускалися в Києві та Ульяновську до 1995 року. При злітній вазі близько 400 тонн Руслан може перевозити вантаж вагою до 150 тонн на відстань більше трьох тисяч кілометрів.

У серпні 2007 року Україна і Росія домовилися про поновлення його виробництва. Після чого, узимку 2007 року Росія припинила співробітництво з Україною в цьому напрямку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua