Українські НПФ будуть переведені на МСФЗ


Українські НПФ будуть переведені на МСФЗ

Недержавні пенсійні фонди (НПФ) будуть переведені на міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ). Про це журналістам повідомив сьогодні заступник голови Державної комісії регулювання ринку фінансових послуг Євген Григоренко, передає кореспондент РБК-Україна. Він відзначив, що відповідні зміни до законодавства в даний час розробляються Комісією.

"Сьогодні є національні стандарти, але ми зіткнулися з тим, що кожен розуміє їх по-своєму. І навіть кваліфіковані економісти, дивлячись на цю звітність, інколи не можуть зрозуміти, що відбувається в цьому НПФ. Тому ми зараз розробляємо для них єдину методику, згідно з якою щодня оцінюватиметься вартість чистих активів. Наша позиція з цього питання тверда, учасники ринку проти цього заперечували, але ми в цій дискусії поставили крапку", - сказав Є.Григоренко.

Він також відзначив, що критерієм фінансової ефективності роботи НПФ стане оцінка вартості одиниці пенсійного внеску. Для розміщення вказаної інформації про діяльність НПФ Держкомфінпослуг має намір надавати свій сайт. "Щоб всі могли бачити, наскільки ефективно працює учасник ринку, чого він коштує", - пояснив Є.Григоренко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua