Великих платників податків ДПАУ буде супроводжувати індивідуально


Великих платників податків ДПАУ буде супроводжувати індивідуально

Державна податкова адміністрація України і платники податків почали проект індивідуального податкового супроводу великих платників податків у восьми найбільших промислово розвинених регіонах України.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі ДПА України з посиланням на матеріали Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби.

Розробкою і впровадженням стратегії роботи органів Державної податкової служби України з великими платниками податків займається управління організації роботи з великими платниками податків, що створено в центральному апараті ДПС.

Структурний підрозділ визначає критерії відбору великих платників податків, організаційну структуру і кадрову політику спеціалізованих інспекцій, надає методичну і практичну допомогу в організації роботи з великими платниками податків, узагальнює передовий досвід організації роботи з великими платниками податків в інших країнах, адаптує та впроваджує його в спеціалізованих інспекціях, організовує підготовку і підвищення професійного рівня працівників інспекцій.

Спеціалізовані державні податкові інспекції з роботи з великими платниками податків діють у Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Луганську, Миколаєві, Одесі, Харкові та Києві.

На сьогоднішній день на обліку в спеціалізованих державних інспекціях перебувають 1890 платників податків, або 0,2% від загальної кількості платників податків.

За перший квартал цього року платниками спеціалізованих державних податкових інспекцій забезпечено 10 437 млн. грн. нарахувань податків у державний бюджет, що становить 40% загальних нарахувань по Україні. При цьому, у порівнянні з відповідним періодом минулого року нарахування збільшилися на 3171 млн. грн., або на 43,6%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ДПС України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua