ООН чекає уповільнення економічного зростання країн Латинської Америки в 2008 р.


ООН чекає уповільнення економічного зростання країн Латинської Америки в 2008 р.

У 2008 р. очікується уповільнення економічного зростання країн Латинської Америки на тлі стану економіки США.

На думку представників економічної комісії ООН для країн Латинської Америки, економічне зростання в регіоні в 2008 р. складе 4,7% проти 5,7% в 2007 р. При цьому наголошується, що понад усе постраждають економіки Аргентини, Бразилії та Чилі, тоді як у країнах Карибського басейну очікується зростання економіки на рівні 4,1% в порівнянні з 3,9%, зафіксованими в 2007 р., передає Associated Press.

Нагадаємо, раніше Міжнародний валютний фонд (МВФ) повідомив про те, що зростання ВВП США складе за підсумками поточного року всього 0,5%, а за підсумками 2009 р. - 0,6% (у 2007 р. - 2,2%).

Згідно з прогнозом МВФ, економіка США вступить в помірну рецесію в 2008 р. в результаті взаємних циклів ринку житла і фінансового ринку, що посилюються, до того як почне невеликий підйом у 2009 р. у міру поступового подолання проблем балансів, пов'язаних з фінансовими інструментами.

Незважаючи на те, що провідна світова економіка переживає не кращі часи, лідери південноамериканських та латиноамериканських держав, тісно пов'язаних з нею, позитивно оцінюють вплив торгових зв'язків з США на економіку регіону і мають намір їх укріплювати. Така заява була зроблена лідерами країн 17 квітня ц.р. на Міжнародному економічному форумі з Латинської Америки в м. Канкун.

Разом з тим в якості основних завдань для країн Латинської Америки, було названо розвиток торгової співпраці, зміцнення інфраструктури та збільшення інвестицій в міжрегіональні зв'язки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua