Біопаливо завдає шкоди планеті


Біопаливо завдає шкоди планеті

Експерти наукового комітету Європейського агентства з захисту навколишнього середовища виступили із заявою про те, що використання біопалива у великій кількості завдає шкоди планеті.

Екологи розкритикували політику Євросоюзу з використання біопалива. Вони повідомляють, що боротьба з парниковими газами є важливим завданням, однак упускаються з виду ті проблеми, які викликає масове використання біопалива.

Адже відповідно до планів ЄС, до 2020 року частка біопалива в загальній витраті палива в Європі повинна скласти 10%. А це багаторазово збільшить навантаження на ґрунт, зажадає значних водних ресурсів і стане загрозою біорозмаїттю.

Екологи підкреслюють, що, так як більша частина біопалива буде імпортуватися, то це приведе до вирубки тропічних лісів, щоб звільнити площі для вирощування паливних культур. Але ж саме ліси є легенями Землі, тому що виробляють більшу частину атмосферного кисню.

Відзначимо, що біопаливо в цей час навчилися одержувати з різних продуктів. Приміром, японці мають намір створювати біопаливо із трави, в Америці навчилися одержувати біопаливо з підстилок для домашньої птиці, а мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's заявляла про те, що відпрацьовану олію також буде пускати на виробництво біопалива.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua