Кличко подав у суд на Черновецького


Кличко подав у суд на Черновецького

Кличко подав у суд у п'ятницю, 18 квітня. Приводом для позову стало проведення Черновецьким і членами його блоку в приміщенні міськадміністрації брифінгу для ЗМІ 15 квітня.

На думку Кличка, проведення брифінгу є протиправним і порушує законодавство про вибори. Позивач стверджує, що Черновецький, зловживаючи службовим становищем, використав приміщення держустанови, прес-службу міськадміністрації, офіційний інтернет-сайт адміністрації, комунальну телекомпанію "Київ" і підлеглих.

"На брифінгу Черновецький і посадові особи КМДА спонукали виборців підтримати його як кандидата в мери. Фактично був проведений публічний захід передвиборної агітації, оплачений не з коштів виборчого фонду, а за рахунок КМДА", - говориться в заяві, що наводять "Українські Новини".

Кличко вважає, що своїми діями Черновецький використовує адміністративний, фінансовий та організаційний ресурс.

Відповідно до Закону про місцеві вибори, територіальна виборча комісія може скасувати своє рішення про реєстрацію кандидата в мери, у тому числі на підставі рішення суду. Це рішення суду повинне встановлювати, що кандидат, що є посадовою особою органів держвлади або місцевого самоврядування, залучає або використовує у своїй агітації підлеглих, службовий транспорт, зв'язок та інші ресурси за місцем роботи.

Нагадаємо, дострокові вибори мера Києва та Київради відбудуться 25 травня. У кандидати вже зареєструвалася 61 людина.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua