США готові боротися з українською корупцією


США готові боротися з українською корупцією

Уряд Сполучених Штатів Америки готовий надати будь-які ресурси, як людські, так і фінансові, для вирішення в Україні проблеми корупції в суддівському корпусі. Про це йшла мова під час зустрічі міністра юстиції України Миколи Оніщука із прокурорами Департаменту юстиції США.

Зустріч відбулася в рамках робочого візиту українського міністра в Сполучені Штати Америки, що буде тривати до 19 квітня 2008 року за запрошенням уряду США.

Міністр юстиції проінформував американських колег, що Міністерством юстиції України розроблений пакет антикорупційного законодавства, що, у випадку прийняття вищим законодавчим органом держави, дасть можливість визначити нові принципи запобігання і протидії корупції у всіх сферах життєдіяльності країни.

"Ми усвідомлюємо цю проблему і не стоїмо на місці", - відзначив він.

Оніщук відзначив, що прояв корупції в суддівському корпусі є для України на сьогодні проблемою національного рівня.

Зі свого боку представники Департаменту юстиції США запевнили українського міністра, що вони готові надати широку допомогу для подолання цього явища в Україні. Зокрема, уже найближчим часом Україні можуть бути запропоновані для реалізації проекти з питань судової етики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua