Merrill Lynch оголосить про списання 6-8 млрд дол.


Merrill Lynch оголосить про списання 6-8 млрд дол.

Найбільший в США інвестиційний банк Merrill Lynch & Co. Inc. найближчим часом оголосить про списання ще 6-8 млрд дол. у зв'язку з кредитною кризою. Про це передає Reuters з посиланням на американські ЗМІ.

Заява про списання коштів може бути включена до фінансового звіту за I квартал ц.р., публікація якого очікується 17 квітня ц.р. За деякими даними, з жовтня 2007 р. Merrill Lynch списав вже близько 30 млрд дол., чого не було за всю 94-річну історію банку. При цьому для підвищення прибутковості компанії Merrill Lynch може оголосити про скорочення 10-15% робочих місць.

За 2007 р. Merrill Lynch зазнав чистих збитків в сумі 7,78 млрд дол., тоді як роком раніше чистий прибуток складав 7,5 млрд дол. Збитки банку в перерахунку на одну акцію за звітний період склали 9,69 дол. проти прибутку на акцію у розмірі 7,59 дол. в 2006 р. Виручка банку за минулий рік досягла 11,25 млрд дол. і опинилася на 67% нижче за аналогічний показник 2006 р., зафіксованого на позначці 33,78 млрд дол.

Чисті збитки Merrill Lynch IV кварталі 2007 р. були зафіксовані на рівні 9,83 млрд дол. проти чистого прибутку у розмірі 2,35 млрд дол., отриманою за аналогічний період роком раніше. Збитки Merrill Lynch в перерахунку на акцію за звітний квартал склали 12,01 дол./акція проти прибутку у розмірі 2,41 дол./акція у жовтні-грудні 2006 р. Чиста виручка банку за підсумками IV кварталу 2007 р. була негативною і склала 8,19 млрд дол., тоді як у IV кварталі 2006 р. виручка банку складала 8,39 млрд дол.

Merrill Lynch пояснює отримані фінансові показники загальними несприятливими тенденціями, спровокованими кризою на ринку нерухомості та кредитному ринку, що вибухнула в Сполучених Штатах влітку минулого року.

Нагадаємо, що Merrill Lynch став однією з найбільших жертв іпотечної кризи в США серед інвестиційних банків. У III кварталі 2007 р. Merrill Lynch списав активів на суму в 7,9 млрд дол. з облігацій, забезпечених іпотечними кредитами, а також кредитних похідних, що знецінилися в результаті кредитної кризи

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua