0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Мінпраці: З 2001 р. рівень бідності в Україні зберігається на рівні 28%


Мінпраці: З 2001 р. рівень бідності в Україні зберігається на рівні 28%

З 2001 р. рівень бідності в Україні зберігається на рівні 28%, тобто за межею бідності живуть 13 млн громадян. В той же час межа бідності виросла втричі - з 172 грн до 500 грн в 2007 р. Про це повідомив заступник міністра праці та соціальної політики України Віктор Івашкевич.

В якості "ризиків бідності" він назвав безробіття, низький рівень доходів, багатодітність та самотність людей похилого віку.

Івашкевич повідомив, що головні зусилля уряду в боротьбі з бідністю зосереджені на підвищенні рівня заробітної плати та зайнятості населення, розвитку соціального страхування як способу захисту від втрати доходу, вдосконаленні системи адресної соціальної допомоги та послуг, соціальному захисту непрацездатних та інвалідів, соціальній підтримці багатодітних сімей та дітей, позбавлених батьківської опіки та поліпшенні житлових умов соціально вразливих верств суспільства.

В той же час він відзначив, що в 2007 р. доходи населення виросли на 12,8%, при цьому реальна заробітна плата виросла на 12,5%. У січні-лютому 2008 р. реальні доходи населення виросли на 22.1%, а реальна заробітна плата - на 15,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування