Росія і Грузія 28 квітня в Женеві планують обговорити питання приєднання до СОТ


Росія і Грузія 28 квітня в Женеві планують обговорити питання приєднання до СОТ

Росія та Грузія 28 квітня в Женеві планують обговорити питання вступу РФ у СОТ, повідомив "Інтерфаксу" заступник директора департаменту торговельних переговорів МЕРТ Андрій Кушніренко.

"Поки планується зустріч Максима Медведкова (голова російської делегації на переговорах щодо приєднання до СОТ) із грузинською делегацією 28 квітня", - сказав він.

За його словами, переговори із грузинською стороною в січні-лютому і наступний обмін листами пройшли "у досить конструктивному форматі".

"Конструктивізм у тому, що сторони погодилися сісти за стіл переговорів, не апелювати до третьої сторони, і домовилися, що ті питання, що будуть обговорюватися, це будуть питання, пов'язані із СОТ, а не загальні питання, пов'язані з тим, що відбувається в Абхазії та Осетії", - відзначив він.

За словами Кушніренка, "формат можливих домовленостей начебто прийнятний для обох сторін, але його треба покласти на папір".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua