Індонезія ввела мита відносно російської сталі


Індонезія ввела мита відносно російської сталі

Міністерство фінансів Індонезії ухвалило рішення щодо введення п'ятирічних антидемпінгових мит відносно гарячекатаних сталевих виробів із РФ, говориться в повідомленні міністерства економічного розвитку та торгівлі РФ.

Відповідно до рішення міністерства фінансів Індонезії антидемпінгові мита терміном на 5 років установлені для ВАТ "НЛМК" у розмірі 8,96%, ВАТ "Магнітогорський металургійний комбінат" - 30,86%, ВАТ "Северсталь" - 5,58%.

Для всіх інших російських виробників мито встановлено на рівні 49,47%.

В 2003 році Антидемпінговий комітет Індонезії рекомендував міністерству фінансів цієї країни припинити процедуру перегляду антидемпінгових заходів відносно гарячекатаного прокату, що поставляється з Росії, Індії, КНР та України.

За результатами розслідування 1997 року, проведеного Індонезією, для поставок гарячекатаного прокату виробництва НЛМК було встановлено антидемпінгове мито в розмірі 19%, для інших російських виробників - 39%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua