За всиновлену дитину будуть платити як за рідну


За всиновлену дитину будуть платити як за рідну

Верховна рада України взяла за основу законопроект "Про внесення змін у деякі закони України (щодо державної підтримки сімей, що всиновили дитину із числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування)" N1452 від 29:01:2008 року. Даний проект підтримали 423 народні депутати.

Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко відзначив, що даний законопроект передбачає встановлення одноразової допомоги громадянам при всиновленні дитини в розмірі, установленому як при народженні дитини. "Це зокрема, за першу дитину - 12 тисяч 240 гривень, за другу - 25 тисяч, за третю і наступних - 50 тисяч", - сказав він.

Крім того, законопроект передбачає щомісячну допомогу на всиновлену дитину в розмірі одного прожиткового мінімуму, а також одноразову оплачувану відпустку до 90 календарних днів для догляду за всиновленою дитиною у віці більше 3 років.

У цілому загальна сума необхідна для реалізації цього законопроекту становить 200 мільйонів 654 тисячі гривень. Планується, що після прийняття даного проекту у другому читанні, він набуде чинності з 1 січня 2009 року

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua