Бернанке: Регуляторам потрібно посилювати нагляд над фінансовими ринками


Бернанке: Регуляторам потрібно посилювати нагляд над фінансовими ринками

Голова Федеральної резервної системи (ФРС) Бен Бернанке вважає, що регулювальним органам необхідно зміцнювати нагляд над фінансовими ринками, щоб бути впевненими в достатності капіталів банків, повідомило агентство Bloomberg.

Методи обліку активів за поточними цінами періодично не спрацьовують, приводять до списань і термінового продажу активів, заявив Бернанке в Річмонді. Правила в основному вимагають від фірм оцінювати активи за поточними цінами, які можуть бути неадекватними, коли ринки не працюють належним чином, додав він.

Американські регулювальні органи, включаючи ФРС, почали проведення аналізу, чому їхньої заходи не привели до успіху і не запобігли найбільш болючій кредитній кризі із часів Другої світової війни.

"Регулювальні органи повинні прийняти норми, за якими фінансові інститути будуть мати капітал і резерви ліквідності, співмірні з їхньою схильністю несприятливим ринковим подіям", - сказав Бернанке.

За його словами, будь-які зміни в правилах бухобліку повинні бути зроблені з обережністю для того, щоб не завдати шкоди довірі інвесторів. Він відзначив також, що на засіданні "великої сімки", що почнеться в п'ятницю, представники країн G7 будуть обговорювати практику оцінки активів.

Як відзначив голова ФРС, капіталізація банківської системи США залишається гарною і достатність капіталу як і раніше досить гарна

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua