Лондон може втратити статус фінансової столиці


Лондон може втратити статус фінансової столиці

Лондон може втратити статус світової фінансової столиці через дії британського уряду.

Таку думку, як передає у вівторок 8 квітня газета Telegraph, висловив напередодні відомий у Великобританії підприємець у сфері нерухомості, виконавчий генеральний директор Heron International Джералд Ронсон.

На черговому щорічному обіді, що влаштовується ним і є одним із найпопулірніших подій у британській індустрії нерухомості, Ронсон закликав присутніх, серед яких була і міністр праці Великобританії Тесса Джоуел, зберегти статус Лондона як фінансової столиці світу. “Нам необхідно переконатися, що люди продовжують хотіти ґрунтуватися в Лондоні, і ми повинні запропонувати їм найбільш бажані активи в найкращих місцях, а не лякати їх сигналами, що бентежать, з боку міністерства фінансів”, - сказав він.

На його думку, причиною “одної із найбільших фінансових криз за останні 100 років” стало те, що ризик не був оцінений належним чином. При цьому він нагадав, що ще торік попереджав про перегрів ринку нерухомості та про прийдешні списання, але, очевидно, його не послухали. “А тепер, ті хто думав, що нерухомість - це найкоротший шлях до збагачення, одержали жорстокий урок”, - сказав він.

Ронсон охарактеризував ситуацію на ринку нерухомості на даний момент, як дев’ятибальний шторм, і сказав, що ті, у кого є надійний фундамент та вміння бачити в довгостроковій перспективі вийдуть із цього шторму сильнішими і мудрішими.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua