Мінекономіки визначилось з заміною для Тендерної палати


Мінекономіки визначилось з заміною для Тендерної палати

При Міністерстві економіки буде створений департамент із питань держзакупівель, повідомив сьогодні перший заступник міністра економіки Анатолій Максюта.

За його словами, у цей час готується проект відповідного розпорядження Кабміну. Він відзначив, що в цей час відомство зазнає певних труднощів з комплектацією департаменту, "оскільки фахівці, які раніше працювали по держзакупівлях, зараз працюють в інших відомствах".

Також, як повідомив заступник міністра, через 1,5-2 місяці буде створений спеціалізований веб-портал з держзакупівель. За його словами, тепер Мінекономіки веде переговори з відомствами, що раніше займалися створенням такого порталу (Антимонопольний комітет України) про використання їхніх наробітків. "Нам також треба одержати (у СБУ) вимоги щодо безпеки", - додав А.Максюта.

Перший заступник міністра підкреслив, що організатори тендерів можуть розміщувати оголошення про тендери на власних сайтах - добровільно. Обов'язковими є оголошення на спеціалізованому веб-порталі та у друкованому виданні "Вісник держзакупівель", які будуть публікуватися безкоштовно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua