Держбанк Баварії втратив 4,3 млрд євро


Держбанк Баварії втратив 4,3 млрд євро

Державний банк землі Баварія BayernLB списав активів на 4,3 мільярди євро через іпотечну кризу.

Це найбільш масштабні втрати серед всіх німецьких банків, повідомляє Bloomberg. Обсяг списань більш ніж у два рази перевищив попередні оцінки.

Прибуток другого за розміром державного банку Німеччини знизився в 2007 році до 175 мільйонів євро в порівнянні з 989 мільйонів роком раніше. Труднощі в банку викликали відставку гендиректора Вернера Шмідта і головного ризик-менеджера Герхарда Грибковські.

Як повідомляє AFP, низка регіональних державних банків у Німеччині зазнає труднощів через глобальну іпотечну та кредитну кризу. Так, 2 квітня про списання 1,6 мільярда євро заявив держбанк землі Північний Рейн-Вестфалія WestLB.

Проблеми BayernLB викликали падіння курсу євро на світових біржах. Протягом дня курс упав більш ніж на 1 цент, склавши 1,5539 долар за євро проти 1,5686 2 квітня. На падіння євро крім ситуації з банками вплинуло зниження роздрібних продажів торговельних мереж у Єврозоні.

У листопаді 2007 року BayernLB виступив уповноваженим провідним організатором синдикованого кредиту $130 млн, що залучив український банк Надра.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua