ЦБ Росії має намір протягом двох-трьох місяців ухвалити рішення щодо знаку рубля


ЦБ Росії має намір протягом двох-трьох місяців ухвалити рішення щодо знаку рубля

Банк Росії протягом двох-трьох місяців може ухвалити рішення щодо знаку рубля (графічне зображення рубля), повідомив голова ЦБ Сергій Ігнатьєв на прес-конференції в середу.

"Поки ми це питання трохи пригальмували, але протягом двох-трьох місяців приймемо рішення", - сказав голова ЦБ, додавши, що таке рішення в якомусь сенсі є політичним.

Спочатку планувалося, що цей знак буде затверджений до кінця 2007 року. Робоча група Центробанку ще наприкінці травня минулого року відібрала три варіанти графічного знака рубля. У відповідність із законом про ЦБ, остаточне рішення про графічне зображення рубля повинен прийняти голова Центробанку.

Відповідно до оновленого торік федерального закону "Про Центральний банк Російської Федерації (Банці Росії)", вводиться графічне позначення рубля у вигляді знака, що затверджує Банк Росії.

Автор відповідних положень закону, голова думського комітету із законодавства Павло Крашенінніков вважає, що зображення може ґрунтуватися на російській букві "р".

В 1999 році вже проводився відкритий конкурс за підтримки Асоціації російських банків на створення графічного символу російської валюти, однак знак-переможець так і не був офіційно визнаний.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua