Ощадбанк отримав 300 млн грн для компенсаційних виплат вкладникам


Ощадбанк отримав 300 млн грн для компенсаційних виплат вкладникам

ВАТ "Державний ощадний банк України" (Ощадбанк, Київ) одержав від Міністерства фінансів України чергові два транші на загальну суму 300 млн грн для компенсаційних виплат вкладникам Ощадбанку к.СРСР, повідомила прес-служба банку в четвер.

"28 березня і 2 квітня поточного року ВАТ "Ощадбанк" одержав від Мінфіну України два транші в розмірі відповідно 100 млн грн і 200 млн грн для проведення виплат громадянам України компенсації втрат від знецінювання грошових заощаджень", - вказується в прес-релізі банку.

Відповідно до прес-релізу, отримані кошти перераховані на поточні або внескові рахунки вкладників у розмірі до 1 тис. грн на одного.

Як повідомлялося, до 27 березня Ощадбанк одержав від Мінфіну коштів для виплат вкладникам та їхнім спадкоємцям на загальну суму близько 4,253 млрд грн ($781,2 млн і 307,5 млн грн). При цьому, за даними Ощадбанку, на 25 березня на поточні і внескові рахунки 4,055 млн громадян були зараховані компенсації в розмірі $724,68 млн.

У держбюджеті-2008 передбачено виділення 6 млрд грн цього року для виплати вкладникам та їхнім спадкоємцям готівкою, а також 2 млрд грн - для платежів за електроенергію, газ, водопостачання, квартирну плату шляхом безготівкових розрахунків. При цьому сума виплати "в одні рук" обмежені 1000 грн поза залежністю від кількості ощадкнижок і загальної суми на них.

Крім того, на додаткові компенсаційні виплати уряд планує направити близько 12 млрд грн, які має намір одержати від приватизації понад закладений у держбюджеті-2008 план 8,6 млрд грн.

За оцінками Рахункової палати України, розмір внесків українців в Ощадбанку к.СРСР на початок 2007 року становив 127,9 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua