Нємцов: Зростання інфляції в Україні - результат виплати внесків "Ощадбанку"


Нємцов: Зростання інфляції в Україні - результат виплати внесків "Ощадбанку"

Повернення внесків Ощадбанку СРСР населенню України є причиною інфляції в країні. Про це сьогодні на прес-конференції в Києві заявив віце-прем'єр уряду РФ в 1996-1997 роках, один з лідерів Союзу правих сил Борис Нємцов.

"Треба розуміти, що збільшення цін, у тому числі і на продукти харчування, у тому числі й у Києві, - це наслідок цих обіцянок (передвиборних обіцянок БЮТ щодо повернення внесків Ощадбанку СРСР, - ред.). Просто 100%, повірте мені. Скільки б вона вам не говорила, що це рука Москви кощава, або негідники олігархи - Коломойський, Пінчук і вся бригада. Майте на увазі, що вся правда полягає в тому, що якщо ти роздаєш гроші, не пов'язані зі збільшенням продуктивності праці, то завжди росте ціна на хліб, ковбасу, м'ясо і так далі. Це просто закон природи", - заявив Нємцов.

Він додав, що уважно стежить за подіями в Україні і знає, що не так давно уряду Юлії Тимошенко виповнилося 100 днів.

"Я думав, що буде гірше. Від мене таку високу оцінку діяльності, напевно, почути, це велика рідкість. Вона, по-моєму, зробила висновки зі своїх власних помилок 2005 року", - відзначив Борис Нємцов.

"Головне, щоб вона не намагалася все ділити-переділити, і головне, щоб не було революції, це неможливо. Уже по-моєму в Україні утомилися від цього і в усім світі", - резюмував Нємцов.

При цьому українські репортери уточнили, чи утомилися від революцій у Росії.

"У Росії інша ситуація", - запевнив Нємцов

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua