Тимошенко відвідає Москву 21 лютого для переговорів щодо газу


Тимошенко відвідає Москву 21 лютого для переговорів щодо газу

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко має намір відвідати Москву (Росія) 21 лютого для переговорів щодо газу. Про це Тимошенко сказала на зустрічі з комітетом Європейського парламенту з іноземних справ у Брюсселі (Бельгія).

"Мої переговори з Росією будуть 21 лютого в Москві", - сказала Тимошенко.

Вона відзначила, що під час поїздки ставить завдання обговорити питання постачання газу в Україну та усунення всіх посередників цих поставок.

Крім того, вона має намір обговорити врегулювання ціни на газ, що поставляється в Україну.

Прем'єр ставить завдання у цій поїздці обговорити з російською стороною формульний підхід до формування ринкової ціни на кордоні з Україною.

Тимошенко відзначила, що її уряд ставить завдання налагодити гармонійне та взаємовигідне співробітництво з Росією як найбільшим сусідом України.

За її словами, налагодження взаємовигідного співробітництва з Росією дозволить Україні зняти багато питань на шляху до євроінтеграції.

Нагадаємо, раніше Тимошенко вивчала можливості усунення компанії "РосУкрЕнерго" зі схеми постачання імпортного газу в Україну без дестабілізуючих наслідків для транзиту газу в Європу і для самої України.

Компанія "РосУкрЕнерго" є ексклюзивним постачальником газу в Україну, реалізуючи його українським споживачам через "УкрГаз-Енерго".

50% "РосУкрЕнерго" належить російському газовому монополістові компанії "Газпром", 45% -українському бізнесменові Дмитру Фірташу, 5% - Івану Фурсіну.

Компанія "РосУкрЕнерго" планує в 2008 році поставити до 56 млрд. куб. м природного газу спільному підприємству "УкрГаз-Енерго" для наступної реалізації споживачам України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua