Тимошенко підганяє ЄС з безвізовим режимом для України


Тимошенко підганяє ЄС з безвізовим режимом для України

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликає Європейський Союз прискорити початок офіційних переговорів про введення безвізового режиму з Україною. Про це Тимошенко сказала на спільній прес-конференції із президентом Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу.

"Важливо почати офіційні переговори про створення між Україною і Європейським Союзом поглибленої, всеохоплюючої зони вільної торгівлі, включаючи всі її аспекти", - сказала Тимошенко.

Баррозу, відповідаючи на питання журналістів про можливі строки початку таких переговорів, ухилився від прямої відповіді.

Він відзначив, що сьогодні є важливим досконально реалізувати угоду між Україною і ЄС про спрощення візового режиму.

Він також відзначив, що ЄС вітає двосторонні переговори України із країнами сусідами-членами ЄС про спрощення візового режиму.

Баррозу висловив сподівання, що такі двосторонні переговори України спростять переговори між Україною і ЄС щодо візових питань.

Як повідомлялося, у січні Верховна Рада ратифікувала угоду про спрощений візовий режим між Україною і Європейським Союзом.

Ратифікація угоди ставить за мету закріпити на договірно-правовій основі режим поїздок громадян України в країни-члени ЄС, а також установити спрощений та уніфікований порядок розгляду прохань і прийняття рішень про оформлення віз українцям.

У жовтні 2007 року Європейський парламент ратифікував угоди між Європейським Союзом і Україною про спрощення візового режиму і про реадмісію (прийом і передачу осіб, які незаконно перебувають на території держави).

У червні 2007 року Україна підписала з ЄС угоди про візовий режим і реадмісію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua