Секретаріат Ющенка вважає поки неможливою реалізацію ініціативи про іпотечне кредитування житла під 4-5%


Секретаріат Ющенка вважає поки неможливою реалізацію ініціативи про іпотечне кредитування житла під 4-5%

У секретаріаті президента України вважають поки неможливою реалізацію ініціативи, озвученої прем'єр-міністром Юлією Тимошенко про надання іпотечного кредитування житла під 4-5%.

"Вкотре змушений сказати: я не знаю відповіді на ініціативу, що сьогодні озвучує уряд. Можливо, є якісь схеми для реалізації цієї ідеї, тому важливо, щоб уряд виклав своє бачення - як і за рахунок кого ми можемо одержати 4-5% (іпотеки - ред.)", - сказав перший заступник глави секретаріату президента Олександр Шлапак на брифінгу в Києві в понеділок.

"При сьогоднішній схемі діяльності іпотечної структури це неможливо", - підкреслив він.

Шлапак відзначив, що іпотечна структура "може вийти на ринок за кредитуванням, може йти на внутрішній або зовнішній ринок, потім додає невеликий відсоток і починає ці кошти розміщати в комерційних банках з умовою, що вони також беруть свій невеликий відсоток".

"На сьогоднішній день таке кредитування здійснюється (у розмірі - ІФ) більше 10%. Я не бачу, як сьогодні іпотечна установа за таких умов зможе взяти ресурс...", - сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua