Тимошенко доручила ДПАУ і ГоловКРУ зайнятись ПДВ


Тимошенко доручила ДПАУ і ГоловКРУ зайнятись ПДВ

Кабінет Міністрів доручив Державній податковій адміністрації і Головному контрольно-ревізійному управлінню створити групу для перевірки правомірності відшкодування податку на додану вартість. Про це говориться в розпорядженні Кабміну №146-р від 23 січня.

Відповідним розпорядженням Кабмін доручив Мінфіну разом з Податковою у двотижневий термін визначити перелік платників податків, яким в 2007 році відшкодовувався ПДВ, а також розробити графік перевірок органів Державної податкової служби на предмет правомірності відшкодування.

Кабмін доручив Податковій і ГоловКРУ створити робочу групу для проведення перевірок органів Державної податкової служби на предмет правомірності відшкодування ПДВ.

Графік проведення перевірок, відповідно до розпорядження, затверджується міністром фінансів.

Робочій групі Кабмін доручив періодично визначати платників ПДВ, яким відшкодовуються суми податку для наступних перевірок правомірності відшкодування.

Уряд також доручив Мінфіну щомісяця інформувати Кабмін про результати перевірок, про виявлені порушення, про заходи, вжиті стосовно порушників.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів дозволив Державній податковій адміністрації та Державній митній службі ігнорувати незаконні рішення судів, що звільняють від сплати податків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua