У РНБО натякають керівництву Ощадбанку, що пора пакувати валізи


У РНБО натякають керівництву Ощадбанку, що пора пакувати валізи

Кампанія з виплати компенсацій за знецінені внески Ощадбанку СРСР приведе до негативних наслідків для Ощадбанку.

Таку думку в інтерв'ю газеті "Дело" висловив заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони Андрій Пишний.

"Великі проблеми виникають із банальної причини - до операційних вікон відділень Ощадбанку через величезні черги дуже складно пробитися. Тому низка обленерго вже розширила перелік банків, які можуть приймати платежі за споживання електроенергії. Наприклад, у мене є інформація, що "Львівобленерго" уклало такі договори з 23 банками Львівської області", - сказав Пишний.

Заступник секретаря РНБО також припустив, що негативні наслідки можуть торкнутися і сфери ЖКГ. "Міністерство з питань житлово-комунального господарства заявило, що зменшився обсяг платежів за послуги ЖКГ у зв'язку з тим, що населення очікує повторення процесу взаємозаліків, що був початий Ощадбанком в 2005 році", - пояснив він.

Пишний повідомив, що Наглядова рада Ощадбанку буде наполягати на звіті правління банку про роботу, пророблену для виплати компенсацій. "За результатами обговорення (звіту) будуть вжиті заходи, і відкидати розгляд кадрових питань я не можу", - додав заступник секретаря РНБО.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua