Інформація про продаж "Южкомбанку" не відповідає дійсності


Інформація про продаж "Южкомбанку" не відповідає дійсності

Інформація, опублікована в номері від 24 січня 2008 року в статті "ВТБ пристрастився до покупок", а саме: "Зараз питання про продаж банку не стоїть" - заявив газеті "Коммерсантъ - Украина" засновник компанії "Донбасінвестгроуп" (володіє 27,5% акцій "Южкомбанку") Едуард Безверхий. Дана інформація не відповідає дійсності. Про це FINANCE.UA повідомила прес-служба ЗАТ "ДОНБАСІНВЕСТГРОУП".

"Ми не збираємося виставляти на продаж "Южкомбанк" і переговори на цю тему ні з ким не велися. ЗАТ "ДОНБАСІНВЕСТГРОУП" володіє 45,12% акцій ВАТ КБ "ЮЖКОМБАНК". 98,9% акцій ЗАТ "ДОНБАСІНВЕСТГРОУП" належить Руслану Циплакову, а Едуард Безверхий акціонером ЗАТ "ДОНБАССИНВЕСТГРОУП" не був і не є", - відзначив Голова правління ЗАТ "ДОНБАСІНВЕСТГРОУП" Олександр Зіновкін.

Довідка Закрите акціонерне товариство "ДОНБАСІНВЕСТГРОУП" було засновано в 2004 році і являє собою бізнес-групу, до складу якої входять виробничі підприємства, що спеціалізуються на розробці корисних копалин (залізна руда, хром та нікель), а також їхньому збагаченні, завод з виробництва катаного дроту з квадратної заготівки. На даний момент проводиться проектування електросталеплавильного виробництва для отримання квадратної заготівки.

Сегментом фінансового блоку групи є Відкрите акціонерне товариство "Южкомбанк", що працює на ринку банківських послуг 16 років і являє собою, клієнтозорієнтований банк. Основним пріоритетом банку є надання якісних послуг суб'єктам середнього та малого бізнесу, а також фізичним особам. Відкрите акціонерне товариство "Южкомбанк" надає практично всі послуги банківського сектора.

У бізнес-групу також входить Страхове товариство з обмеженою відповідальністю "Гарантія", що працює на страховому ринку 19 років. Характерною рисою страхової компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта та широкий вибір програм страхування з урахуванням потреб юридичних і фізичних осіб. Страхова компанія має 19 безстрокових ліцензій на проведення страхування по 14 добровільним і 5 обов'язкових видах страхування.

Також одним з напрямків діяльності групи є будівництво комерційної нерухомості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua