"Чорноморнафтогаз" розірвав угоду з "УкрГаз-Енерго"


"Чорноморнафтогаз" розірвав угоду з "УкрГаз-Енерго"

Державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз" (Сімферополь, Крим) знову підписало договір про спільну діяльність із ДК "Укргазвидобування" щодо освоєння Одеського і Безіменного газових родовищ на шельфі Чорного моря.

Про це в інтерв'ю повідомив прес-секретар ДАО "Чорноморнафтогаз" Юрій Авдєєв.

За його інформацією, відповідно, "Чорноморнафтогаз" розірвав всі домовленості щодо спільного освоєння Одеського і Безіменного газових родовищ із ЗАТ "УкрГаз-Енерго".

Авдєєв не повідомив інших подробиць, відзначивши, що пізніше компанія оприлюднить офіційну інформацію із цього приводу.

У той же час, як повідомило УНІАН джерело в НАК "Нафтогаз України", оформлення документів між ДАО "Чорноморнафтогаз" і ДК "Укргазвидобування" відбулося в п'ятницю, 18 січня, у Києві.

За його словами, з ініціативою відновлення відносин між ДАО "Чорноморнафтогаз" і ДК "Укргазвидобування" виступив керівник кримського підприємства Анатолій Присяжнюк.

Про причини, що спонукали його різко змінити свою думку про необхідність зміни партнера із ДК "Укргазвидобування" на ЗАТ "УкрГаз-Енерго" і майбутню долю СП між ДАО "Чорноморнафтогаз" і ЗАТ "УкрГаз-Енерго" з освоєння Одеського і Безіменного газових родовищ, джерело повідомити не змогло.

Нагадаємо, що в 2007 році керівництво ДАО "Чорноморнафтогаз" розірвало договір про спільну діяльність із ДК "Укргазвидобування" і приступило до створення спільного підприємства між ДАО "Чорноморнафтогаз" і ЗАТ "УкрГаз-Енерго" (50% належить RosUkrEnergo AG, 50% - НАК "Нафтогаз України") з освоєння Одеського і Безіменного газових родовищ на шельфі Чорного моря.

З різкою критикою даного рішення неодноразово виступала прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко. Зокрема, 12 січня вона заявила, що компанії-посередники RosUkrEnergo та "УкрГаз-Енерго" повинні піти з українського ринку. "Корупція і тінь повинні піти із системи постачання газу в Україну разом з RosUkrEnergo та "УкрГаз-Енерго". Всі наші дії будуть спрямовані на те, щоб перейти на прямі угоди між Україною і Росією про поставки природного газу", - сказала Тимошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua