ФДМ призупинив укладання договорів оренди


ФДМ призупинив укладання договорів оренди

Проведення конкурсів з передачі в оренду об'єктів державної власності відкладається на період після прийняття Кабінетом міністрів окремого рішення про поновлення укладання договорів оренди, повідомив Фонд держмайна України (ФДМ) у газеті "Відомості приватизації" у четвер.

Відповідно до публікації, ФДМ рекомендував своїм регіональним відділенням не тільки не укладати нові договори оренди, але й утриматися від оголошення нових конкурсів і від визначення переможців раніше оголошених конкурсів.

"Такі дії можуть викликати звернення до суду відповідно: потенційних орендарів - відносно примусу орендодавців до проведення конкурсів, переможців конкурсів - відносно примусу орендодавця до укладання договорів оренди", - пояснив свою позицію Фонд.

"Особам, що подали заяви про оренду, повідомляти про розпорядження уряду (№1231 від 24 грудня 2007 року - ІФ) і повертати прислані ними документи", - говориться в публікації.

Як повідомлялося, новий уряд на чолі з Юлією Тимошенко зазначеним розпорядженням до ухвалення окремого рішення заборонив ФДМ і підконтрольним державі підприємствам приймати рішення про відчуження приналежного їм майна і проведення додаткової емісії акцій, здачу в оренду об'єктів державної власності.

Уряд доручив ФДМ і всім зацікавленим відомствам внести свої пропозиції про вдосконалення процедури відчуження об'єктів держвласності з метою забезпечення її прозорості і відкритості.

На виконання доручення уряду ФДМ з 15 січня також призупинив продаж державних пакетів акцій на фондових біржах.

Крім того, Кабмін ініціював зміну глави ФДМ, запропонувавши на цю посаду замість Валентини Семенюк, що представляла Соцпартію, яка входила в колишню урядову коаліцію, члена фракції БЮТ, екс-члена Державної комісії цінних паперів і фондового ринку Андрія Портнова. Передбачається, що голосування по його кандидатурі пройде 18 січня.

Фінансування дефіциту держбюджету-2008 за рахунок надходжень від приватизації визначено в розмірі 8,602 млрд грн у порівнянні з 10,59 млрд грн в 2007 році. Однак у минулому році Фонд держмайна перерахував у держбюджет-2007 лише близько 2,5 млрд грн, тому уряд скористався правом частково замінити це джерело фінансування зовнішніми запозиченнями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua