Мінвуглепром скасував збільшення зарплат керівництву шахт


Мінвуглепром скасував збільшення зарплат керівництву шахт

Міністерство вугільної промисловості наказом №16 скасувало дію свого наказу №487 від 2 листопада 2007 року, що регламентував збільшення заробітних плат директорам шахт, начальникам добувних ділянок і бригадирам. Про це сказано в повідомленні прес-служби профспілки вуглярів.

"Міністр вугільної промисловості Віктор Полтавець на підставі ухвали Окружного адміністративного суду міста Києва № 8/35 від 26 грудня 2007 року підписало наказ №16, яким з 1 січня 2008 року скасував наказ свого попередника від 2 листопада 2007 року № 487", - сказано в повідомленні.

Наказ №16 зобов'язує гендиректорів державних підприємств із видобутку вугілля й самостійних шахт визначити умови оплати праці працівників, зазначених у наказі Мінвуглепрому № 487, і після узгодження із профспілками забезпечити їх внесення до колективних договорів.

Як повідомляло агентство, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на засіданні Кабінету Міністрів 16 січня виступила за проведення експертної оцінки можливості введення погодинної оплати праці у вугільній галузі й прийняття за її результатами рішення Кабміну.

Фракція Блоку Литвина у Верховній Раді підготувала свої пропозиції до проекту програми Кабміну, зокрема, пропозиції стосуються введення погодинної оплати праці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua