"Укртатнафта": До кінця року - позитивні тенденції


"Укртатнафта": До кінця року - позитивні тенденції

Починаючи із четвертого кварталу минулого року, АТ "Укртатнафта" вийшла на прибутковий рівень діяльності. Під керівництвом Павла Овчаренка в компанії були оперативно проведені заходи щодо фінансового оздоровлення і скоординована робота в сфері виробничої і комерційної діяльності, що дозволило розірвати ланцюг збиткових місяців.

Така стрімка динаміка обумовлена своєчасними та ефективними управлінськими рішеннями - у тому числі відмовою від посередників у сфері реалізації нафтопродуктів і переходом на прямі контракти з компаніями-власниками мереж АЗС і великими промисловими підприємствами.

Усього обсяг переробки нафтової сировини на технологічних потужностях "Укртатнафти" в 2007 році склав 5 632,8 тисяч тонн. Деяке зменшення обсягів переробки в порівнянні з попереднім роком обумовлене зниженням поставок імпортної нафти. При цьому не тільки вдалося зберегти позитивні тенденції в сфері виробництва нафтопродуктів, але і підвищити ефективність переробки нафтової сировини, забезпечивши випуск оптимального кошика нафтопродуктів.

Крім того, у четвертому кварталі минулого року "Укртатнафта" значно збільшила частку бензинів і дизпалива в загальній структурі виробленої продукції. Зміна структури товарних бензинів орієнтована на збільшення частки виробництва високооктанового моторного палива.

Що стосується базових і товарних мастил, то зниження їх виробництва було обумовлено ремонтом блоку мастил і зміною кон'юнктури попиту на ринку нафтопродуктів. Четвертий квартал 2007 року характеризує більш ефективна переробка нафти по всіх виробничих позиціях, що забезпечило найвищі показники глибини переробки нафти і виходу світлих нафтопродуктів за останні п'ять років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua