Буш: Ціни на нафту занадто високі для США


Буш: Ціни на нафту занадто високі для США

Ціни на нафту дуже високі і це занадто важко для економіки США, заявив у вівторок президент США Джордж Буш.

Він повідомив, що обговорить це питання з королем впливового члена ОПЕК і найбільшого у світі експортера нафти - Саудівської Аравії.

ОПЕК повинна пам'ятати про вплив високої вартості енергоносіїв на економіку, обговорюючи виробничу політику, заявив Буш під час візиту в Саудівську Аравію.

"Я сподіваюся, що, оскільки ОПЕК обмірковує різні рівні виробництва, вона розуміє, що якщо... одна з найбільших економік-споживачів постраждає, це буде означати зменшення закупівель, зменшення продажів нафти і газу".

ОПЕК має обмежені можливості з приборкування цін, які досягли майже 100 доларів за барель, стверджують деякі члени картелю.

Група збільшить квоти з видобутку нафти на зустрічах 1 лютого і 5 березня, якщо це буде необхідно, сказав Рейтер генеральний секретар ОПЕК Абдулла аль-бадрі. На сьогоднішній момент нафти досить, а в збільшенні цін винуваті спекуляції, додав він.

Відповідно до грудневого рішення ОПЕК про квоти, максимальний обсяг видобутку картелю без урахування Іраку (єдиного члена ОПЕК, не обмеженого у видобутку) становить 29,67 млн барелів на добу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua