Експерт: Криза на світових фондових ринках впливатиме на Україну менше, ніж на інші ринки, що розвиваються


Експерт: Криза на світових фондових ринках впливатиме на Україну менше, ніж на інші ринки, що розвиваються

Криза на світових фондових ринках буде робити на Україну менший вплив, ніж на інші ринки, що розвиваються.

Таку думку РБК-Україна висловив брокер інвесткомпанії Concorde Capital Анастасія Назаренко. "Якщо раніше український фондовий ринок стояв особняком щодо світових площадок у міру своєї меншої ліквідності, то сьогодні ситуація значно змінилася.

В 2007 році ліквідність вітчизняного ринку акцій серйозно зросла, за рік щоденні обсяги торгів на ПФТС збільшилися в кілька разів. Відповідно, зросла й кореляція ринку із ситуацією на світових площадках, однак визначальною в його розвитку це не стало.

Основний тренд задають позитивні зміни якості корпоративного управління компаній - старожил на українському ринку капіталу, - а саме, компаній з металургійних, машинобудівних, фінансового секторів. Також позитивний вплив на ринок робить прихід великої кількості нових компаній з секторів, які динамічно розвиваються.

Ще одним важливим фактором росту котирувань українських емітентів є збільшення обсягу припливу портфельних інвестицій. Слід зазначити і нову тенденцію, що позитивно впливає на ліквідність вітчизняного ринку акцій - прихід фізичних осіб у ролі інвесторів, до речі, що вже звично для розвинених ринків".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua