Уряд створить спецкомісію і знайде винних в підготовці "Нафтогазу України" до штучного банкрутства


Уряд створить спецкомісію і знайде винних в підготовці "Нафтогазу України" до штучного банкрутства

Уряд України на першому в новому році засіданні 9 січня створить спеціальну контрольну комісію з особливими повноваженнями для ревізії фінансово-господарської діяльності національної акціонерної компанії (НАК) "Нафтогаз України", визначення винних у підготовці до штучного її банкрутства, а також для виводу компанії із кризи.

"Важко уявити, що ключова енергетична компанія країни доведена до такого стану, що вимагає сьогодні створення спеціальної урядової комісії з надзвичайними повноваженнями, що залучить силові і контрольні структури та за місяць спробує розібратися у фінансовому стані компанії", - сказала прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко журналістам за підсумками зустрічі з новим главою НАК "Нафтогаз України" Олегом Дубиною у минулу середу.

За її словами, за підсумками зустрічі стало очевидно, що вже в першому кварталі 2008 року "сумнівні компанії спробували б через процедуру штучного банкрутства "Нафтогазу України" одержати українські газотранспортні системи".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua