Україна і Туркменія домовилися про взаєморозрахунки за поставлений у 2003-2005 роках газ


Українська і туркменська сторони в ході візиту делегації НАК "Нафтогаз України" у Туркменію врегулювали питання розрахунків за поставлений газ у 2003-2005 роках.

Як повідомила в неділю прес-служба МЗС України, візит відбувся 24-25 березня.

Як йдеться в прес-релізі Міністерства закордонних справ Туркменії, заборгованість української сторони становить $169,6 млн., у тому числі валютна частина - $46,8 млн., товарна - $122,8 млн. Відповідно до домовленості, заборгованість розміром $60,6 млн. буде погашено валютою, $27,7 млн. оплатять грішми в рахунок погашення заборгованості по товарній частині. Крім того, товарну частину боргу розміром $58,3 млн. буде погашено постачаннями трубної продукції, частину грошей, що залишилися, також буде внесено постачаннями товарів.

"Валютну частину заборгованості української сторони буде погашено найближчим часом, а постачання товарів у рахунок погашення боргу здійснюватимуться до 10 серпня 2006 року", - йдеться в повідомленні туркменського міністерства.

За даними МЗС України, сторони також домовилися про проведення найближчим часом переговорів щодо постачань туркменського природного газу в Україну в другому півріччі 2006 року.

Українську делегацію очолював комерційний директор "Нафтогазу України" Анатолій Попадюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Рейтинг популярності матеріалу «Україна і Туркменія домовилися про взаєморозрахунки за поставлений у 2003-2005 роках газ» на Finance.UA - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.UA