Вартість срібла може досягти 40 дол за унцію до кінця року


Вартість срібла може досягти 40 дол за унцію до кінця року

На думку аналітиків ринку дорогоцінних металів, срібло все ще зберігає шанс досягти позначки 40$ за одну унцію до кінця 2012 року, навіть не дивлячись на недавнє значне падіння в ціні.

Срібло буде отримувати хорошу підтримку з боку промислового попиту, а також з Китаю, де недавно були введені ф'ючерси на срібло, додають аналітики.

Ринок срібла стане більшим і більш ліквідним завдяки ф'ючерсним контрактам в Китаї, який є найбільшим споживачем срібла в світі. У цій ситуації Китаю нічого іншого не залишалося, як дозволити торгівлю ф'ючерсними контрактами на срібло.

Аналітики також вважають, що промисловий попит на срібло, що становить 80% від загального попиту на срібло, буде надавати хорошу підтримку сріблу. Як очікується, зростання попиту на срібло за підсумками 2012 року може скласти близько 5%.

На їхню думку, інші сфери використання срібла, як виробництво різних товарів зі срібла і ювелірна промисловість, також показували стійкий попит, навіть у важкі економічні часи.

Низка інших факторів буде теж служити драйвером зростання цін на срібло в майбутньому, особливо це стосується нових товарів з використанням срібла, в яких срібло назавжди покидає ринок срібла і не повертається на нього у вигляді вторинної сировини. До таких товарів можна віднести батареї, сонячні панелі, окуляри, медичні інструменти та інші товари, де використовується срібло.

Інвестори в основному стежать за світовою економікою, а не за інфляцією. Це стало причиною того, що ціни на срібло вже тривалий час не показують ніякого зростання.

Але не дивлячись на поточну ситуацію, до кінця року є ще достатньо часу, і ситуація в цілому виглядає на користь зростання цін на срібло, резюмують аналітики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Вартість срібла може досягти 40 дол за унцію до кінця року» на Finance.UA - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.UA